JACK LEMBECK. Blandteknik. Signerad och daterad 1982.

65169. JACK LEMBECK. Blandteknik. Signerad och daterad 1982.

Komposition. 103 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram. Plexiglas med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 103 x 75 cm.

Antal besök: 1 641