MADELEINE PYK. "Hissen opp till änglarna", olja på duk, signerad.

651614. MADELEINE PYK. "Hissen opp till änglarna", olja på duk, signerad.

38 x 31 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 31 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 2 391