SKÅP, ek, 1900-tal.

SKÅP, ek, 1900-tal.
651604. SKÅP, ek, 1900-tal.

Rikt skuren dekor, längd 200 cm, djup 60 cm, höjd 125 cm.

Slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
651604. SKÅP, ek, 1900-tal.

Slitage samt repor.

Antal besök: 383