FICKURSTÄLL, med mormorur "Eterna", 1900-tal.

65156. FICKURSTÄLL, med mormorur "Eterna", 1900-tal.

Höjd ca 14 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 746