POSTHORN, koppar och mässing, omkring 1900.

651328. POSTHORN, koppar och mässing, omkring 1900.

Längd ca. 28 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 28 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 557