SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, 1900-talets mitt.

65118. SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, 1900-talets mitt.

Teak. Övre hyllplan med skjutbar skiva och fällbar klaff.
Total längd 99, bredd 42, höjd 63 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 1 464