APPLIKATIONSBRODERI, Burma, 1900-tal. 110 x 150 cm.

65103. APPLIKATIONSBRODERI, Burma, 1900-tal. 110 x 150 cm.

Figurscen.

Skador, pärlor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurscen.

Skador, pärlor saknas.

Antal besök: 1 136