MARGRETHEBÄGARE, silver, C Mikkelsen, 1974, Köpenhamn, Danmark.

65063. MARGRETHEBÄGARE, silver, C Mikkelsen, 1974, Köpenhamn, Danmark.

Delvis förgylld med växtdekor. Höjd 12 cm, diameter 13 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 1 111