CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft.

650180. CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft.

Längd 109 cm, djup 45 cm, höjd 118 cm.

Fanérskador, slitage, repor och märken.
List saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

List saknas.

Antal besök: 234