GLASSERVIS,13 delar, Simon Gate, Sandvik, 1900-tal.

64961. GLASSERVIS,13 delar, Simon Gate, Sandvik, 1900-tal.

Karaff och 12 snapsglas.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff och 12 snapsglas.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 372