SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
64950. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Furu. Längd 72, bredd 25, höjd 170 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 846