BÖRJE MOGENSEN. Dagbädd, 1900-talets sista del, Danmark.

64943. BÖRJE MOGENSEN. Dagbädd, 1900-talets sista del, Danmark.

Med rutig klädsel. Längd 193 cm, berdd 97 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 322