STOLAR, 1 par, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets mitt.
649344. STOLAR, 1 par, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets mitt.
Höjd 80 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 80 cm.
Slitage och repor.
434