DOCKA, trä, möjligen svensk tillverkning?, 1940-tal.

64929. DOCKA, trä, möjligen svensk tillverkning?, 1940-tal.

Höjd ca 28-29 cm.

Slitage. Skador/lagningar på kläder. Skador på hår. Enstaka träsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28-29 cm.

Antal besök: 822