TRÄDGÅRDGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

64897. TRÄDGÅRDGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

Ihopfällbart bord. Bordets mått; diameter 99,5. höjd 63 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 076