STOLAR, 4 st, stapelbara, Lammhults Möbel AB, 2000-tal.

648529. STOLAR, 4 st, stapelbara, Lammhults Möbel AB, 2000-tal.

Höjd 76, bredd 45 cm.

Smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76, bredd 45 cm.

Smärre repor och fläckar.

Antal besök: 725