MODELLTÅG MÄRKLIN räls, växlar och tillbehör. Punktkontakt.

64841. MODELLTÅG MÄRKLIN räls, växlar och tillbehör. Punktkontakt.

13 manuella växlar, 11 elektriska växlar. Cirka 70 räls.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 910