SVÄRD med fäste, 1700-tal?

SVÄRD med fäste, 1700-tal?
647831. SVÄRD med fäste, 1700-tal?

Fragment.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fragment.

Skador.

Antal besök: 656