SKÅP, Louis XV-stil, 18/1900-tal.

64771. SKÅP, Louis XV-stil, 18/1900-tal.

Längd 58, bredd 33, höjd 80 cm.

Renoverad och kompletterad. Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679