KLOCKA, Dolce & Gabbana, 2000-tal.

647665. KLOCKA, Dolce & Gabbana, 2000-tal.

Modell DW0085 D&G PASION DE IBIZA SSWR-M.

Obetydligt bruksslitage. I originalförpackning.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 110