SOFFA "Kuba", Bertil Fridhagen, Bröderna Andersson, Ekenäs, 1900-talets mitt.

647546. SOFFA "Kuba", Bertil Fridhagen, Bröderna Andersson, Ekenäs, 1900-talets mitt.

3-sits, dynor i grön textil.
Längd ca 182 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

Bruksslitage, stötmärken, fläckar. Dynor med torr stoppning, smärre skador på klädsel. En underliggande gummilist med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

3-sits, dynor i grön textil.
Längd ca 182 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

Antal besök: 2 859