TOM MÖLLER. 2 st, figuriner, keramik, signerade. 1950-tal.

647411. TOM MÖLLER. 2 st, figuriner, keramik, signerade. 1950-tal.

I form av huvuden.
Höjd ca 39-40 cm.

Märken, smärre tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av huvuden.
Höjd ca 39-40 cm.

Antal besök: 1 655