RUBEN WALLSTRÖM. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad samt daterad 1940 otydligt.

647291. RUBEN WALLSTRÖM. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad samt daterad 1940 otydligt.

37 x 34 cm.
Totalmått inklusive ram 49 x 47 cm.

Ruben Wallström (1885–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 34 cm.

Ruben Wallström (1885–1953)

Antal besök: 558