VÄGGLAMPOR, ett par, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

64688. VÄGGLAMPOR, ett par, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall och grönt glas, höjd ca 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 087