FIGURIN, keramik, Stig Lindberg, Gustavsberg, stämpelsignerad.

64681. FIGURIN, keramik, Stig Lindberg, Gustavsberg, stämpelsignerad.

Valross, höjd ca 17 cm.

Skador, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valross, höjd ca 17 cm.

Skador, lagning.

Antal besök: 1 313