KARMSTOL, Ole Wanscher för P Jeppesen, teak.

64664. KARMSTOL, Ole Wanscher för P Jeppesen, teak.

1960-tal.

slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal.

slitage och skador.

Antal besök: 1 175