SKÅP, 1900-tal.

SKÅP, 1900-tal.
64651. SKÅP, 1900-tal.

Vitmålat med gulddetaljer. Tudelat med tre lådor på underdelen och skåpsdörrar på överdelen. Längd 78 cm, bredd 45 cm, höjd 201 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
64651. SKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 1 276