NATTDUKSBORD med skåp och låda, mahogny, 1900-tal.

64643. NATTDUKSBORD med skåp och låda, mahogny, 1900-tal.

höjd 72, bredd 41, djup 34,5 cm.

småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador förekommer.

Antal besök: 922