VAS, stengods, signerad Palshus, Denmark.

646382. VAS, stengods, signerad Palshus, Denmark.

Höjd 11 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 436