SEDLAR, Ryssland, 1900-tal.

SEDLAR, Ryssland, 1900-tal.
646352. SEDLAR, Ryssland, 1900-tal.

Olika valörer och årtal.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika valörer och årtal.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 334