PARTI PORSLIN, 12 delar, mestadels Kina, 1900-tal.

64628. PARTI PORSLIN, 12 delar, mestadels Kina, 1900-tal.

Fat, tallrikar, karott, tedosa, vas samt figuriner. Längd 14-27 cm. Höjd 14-28 cm.

Sprickor, nagg samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 917