Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
C.O KARUSE. Motiv med narr och ung dam. Olja på duk. Signerad och daterad -92.
64615. C.O KARUSE. Motiv med narr och ung dam. Olja på duk. Signerad och daterad -92.
39x29 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x29 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
937