MATTA, Orientalisk, signerad, 345x238 cm.

64607. MATTA, Orientalisk, signerad, 345x238 cm.

Rosa samt beige bottenfärg.

Bruksslitage, fransar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa samt beige bottenfärg.

Bruksslitage, fransar saknas.

Antal besök: 1 001