SALONGSSKÅP, ek med intarsia, 1700-tal, renoverat.

64598. SALONGSSKÅP, ek med intarsia, 1700-tal, renoverat.

höjd 206, bredd 113, djup 44 cm.

bruksslitage samt en list saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 747