SKRIVBORD, ek, tidigt 1900-tal.

64587. SKRIVBORD, ek, tidigt 1900-tal.

höjd 78, bredd 130, djup 65 cm.

spricka, skador samt lås och beslag sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 722