SMINKBORD, teak, 1950-tal.

SMINKBORD, teak, 1950-tal.
64542. SMINKBORD, teak, 1950-tal.

höjd 69,5, bredd 95,5, djup 42,5 cm.

småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador förekommer.

Antal besök: 2 352