BORDSLAMPA, silverpläterad metall, märkt James Deakin & Sons Sheffield, 1900-tal första del.

64505. BORDSLAMPA, silverpläterad metall, märkt James Deakin & Sons Sheffield, 1900-tal första del.

Total höjd enligt bild 50 cm.

Omarbetad från troligen bordsuppsats, senare el. Lagningar/skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd enligt bild 50 cm.

Antal besök: 1 197