SOFFBORD med utdragbara skivor, Jakaranda, 1960-tal.

64493. SOFFBORD med utdragbara skivor, Jakaranda, 1960-tal.

Längd ca 160 cm, bredd 64 cm, höjd 50 cm. Längd på utdragbara skivor ca 30 cm.

Slitage, fanerskador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 903