SILVERFÖREMÅL, 7 st, bl a Norge, 1900-tal.

644843. SILVERFÖREMÅL, 7 st, bl a Norge, 1900-tal.

Vikt 222 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 222 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 262