Parti ALLMOGE, 4 delar, bl.a VAGGA, 1800/1900-tal.

644767. Parti ALLMOGE, 4 delar, bl.a VAGGA, 1800/1900-tal.

Smörkärna, höjd 35 cm.
Ölkagge, höjd 35 cm.
Brödspade, längd 179 cm.
Vagga, höjd 66, bredd 85 cm.

Ålders-samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smörkärna, höjd 35 cm.
Ölkagge, höjd 35 cm.
Brödspade, längd 179 cm.
Vagga, höjd 66, bredd 85 cm.

Ålders-samt bruksslitage.

Antal besök: 372