Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
STELLA BORG. "Kaos". Akryl på duk. Signerad S Borg och daterad 2003.
64430. STELLA BORG. "Kaos". Akryl på duk. Signerad S Borg och daterad 2003.
73x54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73x54 cm.
Garpenhus Auktioner
775