STELLA BORG. "Gossip". Akryl på duk. Signerad A Borg och daterad 2003.

64429. STELLA BORG. "Gossip". Akryl på duk. Signerad A Borg och daterad 2003.

73x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x54 cm.

Antal besök: 1 133