STELLA BORG. "Pia". Akryl på duk. Signerad a tergo Stella och daterad 2013.

64423. STELLA BORG. "Pia". Akryl på duk. Signerad a tergo Stella och daterad 2013.

60x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x50 cm.

Antal besök: 1 091