GOLVLAMPA, 1950-talet, ställbar, stål, mässing och mahogny.

644222. GOLVLAMPA, 1950-talet, ställbar, stål, mässing och mahogny.

ojordad kontakt.

Bruksslitage, senare lindad skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ojordad kontakt.

Antal besök: 604