SKÅLAR, 4+1 st, porslin, "Swedish Grace", Rörstrand, 2000-tal.

64419. SKÅLAR, 4+1 st, porslin, "Swedish Grace", Rörstrand, 2000-tal.

Diameter 12,3 resp. 21,3 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 12,3 resp. 21,3 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 021