ERIC GRATE. Färglitografi.

ERIC GRATE. Färglitografi.
644107. ERIC GRATE. Färglitografi.

Kubistisk komposition, stämpelsignerad och numrerad 154/199, 25x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Eric Grate (1896–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Eric Grate (1896–1983)

Antal besök: 671