DUBBELVAS, glas, Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö Nuutajärvi.

64388. DUBBELVAS, glas, Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö Nuutajärvi.

Signerad och daterad -59. Total höjd ca 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 356