BORDSUR, 18/1900-tal.

BORDSUR, 18/1900-tal.
643265. BORDSUR, 18/1900-tal.

I form av portal med pelare.
Svärtat trä samt detaljer/inläggningar av förgylld mässing. Emaljerad urtavla. Nyckel finns. Längd 25, bredd 8, höjd 46 cm.

Skador på urtavlan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
643265. BORDSUR, 18/1900-tal.

I form av portal med pelare.

Antal besök: 379