MATSALSGRUPP, ek, barockstil, 1900-tal.

643159. MATSALSGRUPP, ek, barockstil, 1900-tal.

Bord, 2 karmstolar, 6 stolar samt 3 iläggsskivor
Bordets längd 149, bredd 110, höjd 79 cm, 2 iläggsskivor bredd 29, en iläggsskiva bredd 19 cm.

2 knoppar saknas, slitage på klädseln, fläckar på bordsskivan samt fanerskador i delningssprickan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 879