MAT/TRÄDGÅRDSBORD, fot i gjutjärn, bemålad skiva, 1900-talets slut.

64303. MAT/TRÄDGÅRDSBORD, fot i gjutjärn, bemålad skiva, 1900-talets slut.

Enligt uppgift inköpt i Österrike. Diameter ca 115, höjd 81 cm.

Smärre och ställvis slitage. Bemålad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 832